Parking dla pojazdów TIR i innych dużych pojazdów na lotnisku w Pyrzowicach to rozwiązanie, które ułatwi życie kierowcom TIR i sprawi, że podróże będą łatwiejsze. Mimo, że parking znajduje się przy lotnisku, nie zakłóca lotów. Mamy bardzo dobre relacje z władzami lokalnymi, a w Pyrzowicach działamy już długie lata.

Zapewniamy komfort i miłą atmosferę – na terenie obiektu znajduje się kilka ławek, można skorzystać z naszych udogodnień przy posiłkach, dzięki czemu nie trzeba opuszczać lokalu przed odlotem.

Ze względów bezpieczeństwa TIR parking Pyrzowice jest strzeżony 24 godziny / 7 dni w tygodniu. Parking jest objęty całodobowym monitoringiem przy użyciu urządzeń telewizji przemysłowej, które obejmują wszystkie obszary (24/7) i zapewniają automatyczne wykrywanie pożaru lub innych zagrożeń (np. wycieków gazu lub prądu). W każdej chwili jeden z naszych pracowników jest dostępn na miejscu i wszystko monitoruje.

Dlatego możemy zagwarantować, że Państwa towary będą przechowywane w bezpieczny sposób, a wszelkie problemy będziemy starali się rozwiązywać jak najszybciej – zawsze staramy się zapewnić doskonałą obsługę.

Aby zapewnić efektywne korzystanie z obiektu, należy najpierw skontaktować się z naszym działem sprzedaży i zawrzeć umowę na usługi magazynowania i parkowania (patrz: Parkowanie i przechowywanie). Przy wjeździe / wyjeździe z parkingu należy również okazać dokument tożsamości (paszport lub prawo jazdy). Przy wyjeździe z terenu lotniska wystarczy przejechać 200 metrów dalej w celu dokonania kontroli przez policję lotniskową (w razie potrzeby) lub w razie potrzeby zjechać bezpośrednio na autostradę (ok. 1 km od nas). Odległość do lotniska jest naprawdę niewielka co znacznie wpływa na wygodę postoju. Powoduje to, że dostępność do punktów gastronomicznych jest o wiele łatwiejsza, ale także do sanitariatów. Parking posiada własne zaplecze sanitarne. Znajdują się tam również krany, gdzie można napełnić pojemniki z wodą.

Parking znajduje się w Pyrzowicach, tuż przy lotnisku, więc naprawdę nie może być lepszego miejsca na postój lub postój, jeśli zabierasz towary lub inne rzeczy na pokład samolotów wylatujących z Katowice Airport, . Lokalizacja ta będzie przydatna, jeśli korzystasz z innych lotnisk w granicach Polski. Mają Państwo również możliwość samodzielnego opłacenia parkingu kartą kredytową – bez konieczności odwiedzania naszych biur! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TIR parking Pyrzowice. Z pewnością zaskoczy Państwa cała infrastruktura, którą dla Państwa przygotowaliśmy!